RAFLARI BOŞALTIYORUZ

Yaz bitiyor, yavaş yavaş evlerde bayram ve sonbahar hazırlıkları başlıyor. Bir yandan bayram telaşı bir yandan da yenilenme ihtiyaçları için zamanlaması tam da yerinde olan Linens Rafları Boşaltıyoruz kampanyası, bütün bu koşuşturma içinde evini yenileme düşüncesine sahip olanlar için ideal.

15 Ağustos’da başlayan ve 23 Eylül’e kadar sürecek bu indirim bayramı, sonbahar ve kış değişiminiz için de size fırsat tanıyor. Tüm kategorilerdeki ürünlerde %70’e varan indirimler mevcut olmakla beraber, nevresim takımından bornoza, masa örtüsünden aksesuara, tül perdeye kadar seçili ürünlerde değişen oranlarda indirim fırsatları sizi bekliyor.

Peki hazırlıklarımızı hızlandırdığımız bu dönemde beğendiğiniz ancak almadığınız, şimdi fırsatın önünüze geldiği bu kampanya ile evinizde ne gibi değişiklikler yapabilirsiniz?

Eğer ki evinizin yeni bir stile ve görünüme ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız o zaman perde ile başlamak bunun en kolay yolu. Kısa sürede ve ucuz maliyetle salonunuzu ve odalarınızı bambaşka bir hale getirebilirsiniz, ve bunu neden harika bir fırsatla yapmayasınız ki ?

Misafirleri iyi ağırlamak, sunumlara özen göstermek, lezzetli ikramlar hazırlamak çok önemlidir. Şık ve zarif detaylar ile zenginleştirilmiş sofralar lezzetli bayram ikramlıkları ile birleştiğinde unutulmaz bir hal alır. Eğer yeni sofra takımlarına ihtiyacınız varsa indirimdeki yemek takımlarına göz atmanızı öneririz. Uyumlu bardaklar, çatal bıçak takımları ve sevginizi kattığınız yemekleriniz ile harika bir bayram geçireceğinizden eminiz.

Bayram tatlıları, çikolatalar, lokum sunumları tartışmasız bayram ritüellerindendir. Yemekleri hazırlarken bir yandan da sunumuna oldukça özen gösterilir. Yeni ve farklı servis setlerini evinize indirimli katmak avantaj olacaktır.

Tabii ki yemek sonrası vazgeçilmezi Türk Kahvesi ikramlarını da unutmamak gerekir. Uzun süre sıcak kalacağı için bol köpüklü istenen, porselen fincanlarda geç soğuyan ve yanındaki su ile sadece kahve tadı alınması sağlanan Türk kahvesi ritüeli bir de doyumsuz sohbetlerlerle harmanlandı mı değmeyin keyfine…

Uzaktan gelecek misafirleri, gelip gidecek ziyaretçileri en iyi şekilde ağırlamak kaygısı, ister istemez telâşlı bir havayı da beraberinde getirir. Özellikle yatılı kalan misafirler, ev hanımları için ayrı bir tatlı telaş kaynağı olur. Yatılı misafir olmasa bile her zaman yatak odalarını hazır tutmak annelerden kalma bir adettir. Temiz serilen nevresim takımları her an misafirlere hazır şekilde tutulur. Bu sene bayramda ya da sonbahara girerken indirimle yenilenmiş yatak odalarına ne dersiniz?

Banyoları da unutmamak gerekir. Misafirlerin en fazla kullandıkları alanlardan biri olan banyoları önceden hazırlamak, belki de yenilenmiş görüntüsüyle bambaşka şekilde hazırlamak isteyebilirsiniz. Temiz ve renkleri birbiriyle uyumlu havlu ve banyo setleri, misafirler için hazır halde banyo havluları bulunması gerekenler listesinde baş sırada olup, banyoyu güzelleştirecek çiçek, mum ve resim düzenlemeleri de banyonuzda taptaze bir görüntü sağlayacaktır. Hatta misafirler için düşünülmüş banyo aksesuarları ve de bir de Linens oda parfümlerinden uygun gördüğünüz bir koku eklendi mi hazırlıklar mükemmel şekilde tamamlanmış olacaktır.

Bayram öncesi Linens rafları boşaltıyor, tüm evler güzelleşiyor! Bu büyük fırsatı kaçırmayın, evinize yeniliğin enerjisini taşıyın.

Ev modasında daima farklılık yaratan Linens’in “Rafları Boşaltıyoruz” kampanyasından yararlanmak için Linens mağazalarında deneyimli personelimizle sizleri beklemekteyiz. Eğer sıcaklarda evden çıkmak istemezseniz www.linens.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Şimdiden iyi bayramlar dileriz...